Montážna pracovníčka - Bytča, nástup ihneď

15.11.2019 Maxin's quality services, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Bytča
Bytča
Hlavná 1384
01401

Bytča
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Montážnik, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

U nás dostaneš za každú hodinu v práci 4,50€ v čistom! (ak nepotrebuješ ubytovanie)
U nás dostaneš za každú hodinu v práci 4,00€ v čistom! (a ubytovanie získaš ZDARMA)

Priemerná mesačná mzda 700 - 800€ v čistom!

BONUS 100€ po odpracovaní celého prvého mesiaca!
Možnosť ubytovania ZDARMA!
Možnosť zaujímavého zárobku!

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
520 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaChemická výroba a farmáciaElektrotechnika

Náplň (druh) práce
- miesto výkonu práce: Bytča
- montáž drobných komponentov
- jednoduchá práca vhodná najmä pre ženy
- práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou interiérových plastových komponentov pre automobilový priemysel
- pomocné práce vo výrobe a činnosti súvisiace s výrobným procesom
- 8 hod. zmeny

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Maxin's quality services, s. r. o.
Bajkalská 22
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421907797341