Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Považská Bystrica
Považská Bystrica
Robotnícka 1
01701

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,6 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Získate istotu stabilného zamestnania u jednotky na trhu s viac ako 25-ročnou úspešnou históriou.
- Umožníme Vám vybrať si formou tzv.kafetérie zo širokej palety našich benefitov (príspevok na dovolenku, regeneráciu, šport, kultúru, špeciálne lekárske vyšetrenie, zubné náhrady, dioptrie, vitamíny atď.)
- Poskytneme Vám ďalšie zamestnanecké výhody ako narodeninové voľno, jazykové vzdelávanie a teambuildingové aktivity.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,60 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
- upratovanie kancelárií, rokovacích miestností, spoločných a sociálnych priestorov,
- vynášanie smetných košov, umývanie podláh, vysávanie kobercov, utieranie prachu,
- zalievanie kvetov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 13:00
do 20:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim
Sezónna práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

INDUSTRY LOGISTICS & MANAGEMENT, s.r.o.
Šoltésovej 420/2
01701 Považská Bystrica
Slovensko