Ibm

Účtovník na polovičný úväzok

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Tower 115, Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Baví ťa korporátne účtovníctvo, vieš plynule po anglicky a hľadáš zmenu?
Staneš sa súčasťou účtovného oddelenia IBM Global Financing (IGF) , ktoré poskytuje finančné riešenia naším zákazníkom.

V rámci tejto role budeš mať na starosti:
• Analyzovať rôzne účtovné zápisy a vykonávať potrebné zmeny na účtoch v súlade s účtovnými zásadami, usmerneniami a postupmi počas mesačnej štvrťročnej ročnej uzávierky.
• Príprava rekonsciliácii špeciálnych účtov, identifikovanie nesprávnych účtovných zápisov v hlavnej účtovnej knihe (General ledger)
• Zistiť dôvody zistených nesprávnych účtovných zápisov, nahlásiť ich príslušným funkciám a kontrolovať ich opravy.
• Dohliadať a zabezpečiť, že všetky finančné transakcie sú správne a auditovateľné
• Pôsobiť ako poradca pre účtovné, finančné a právne požiadavky
• Reporting a analýza na uľahčenie plánovania

Čo by si mal spĺňať:
-Univerzitné vzdelanie (bakalársky titul) – prednostne v ekonómii alebo relevantné pracovné skúsenosti
-Relevantné skúsenosti v účtovníctve (skúsenosť v SSC preferovaná)
-Plynulá úroveň angličtiny
-Znalosť MS Office, MS Excel (znalosť Pivot Tables/VLOOKUP je výhodou)
-Organizačné schopnosti a oko na detail
-Dobré komunikačné zručnosti orientované na zákazníka
-Tímový hráč

Upresnenie platových podmienok

od EUR 600 brutto / 20 hodín týždenne, v závislosti od relevantnej praxe, úrovne jazyka a ďalších zručností podľa požiadaviek na danú pozíciu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Podvojné účtovníctvo

Všeobecne požadované znalosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie