Pomocní lešenári

15.11.2019 CassCo Building s.r.o.
Miesto práce: Bordeaux a okolie
Európska únia, Francúzsko
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Lešenár, Montážnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
možnosť pracovať na živnosť (13 EUR/hod. vrátane dochádzkového bonusu)
možnosť pracovať na zmluvu (10,50 EUR/hod. vrátane dochádzkového bonusu)
pracuje sa cca 180 - 190 h. mesačne
Termín nástupu do práce: od 4.11.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

kotvenie, montáž, demontáž lešenia a jeho fixácia (práca s oceľovým lešením značky Leier), výšky do 20 m
revízia bezpečnosti, stability a nosnosti lešenia
lešenia sa stavajú pri bytovkách, ale aj pri priemyselných budovách

Iné výhody:

overený francúzsky klient -práca vo vinárskom prostredí, priaznivé poveternostné podmienky, hodinka cesty autom od mora)
dlhodobá zákazka
hradené a zabezpečené ubytovanie
hradená cesta (turnusová aj z ubytovania na zákazku)
zabezpečené pracovné oblečenie
zabezpečené ochranné pomôcky (aj popruhy)
možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku
možnosť poberania záloh
práca v stabilnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Nástup ideálne ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Francúzsky jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

dobrá pracovná morálka
platný lešenársky preukaz
prax v stavaní lešenia min. 3 roky
francúzsky jazyk výhodou
VP. B a vlastné auto výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Prvoradým cieľom spoločnosti CassCo building s.r.o. je kvalitne a na profesionálnej úrovni poskytovať služby v oblasti ľudských zdrojov rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. V súčasnom konkurenčnom prostredí sa stáva kvalita zamestnancov jedným z kľúčových predpokladov úspechu výrobných i nevýrobných podnikov a práve preto sa našim klientom snažíme poskytnúť flexibilitu, kvalitu a, samozrejme, zníženie nákladov pri zabezpečovaní pracovnej sily tak, aby sa mohli plne sústrediť na dôležitejšie činnosti svojho podnikania a jeho budúcnosť.

Oblasť pôsobenia:

Výstavba obytných a neobytných budov i. n.

Adresa:

CassCo Building s.r.o.
Mlynská 27
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Zuzana Szabadosová
Mlynská 27, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: +421944 900 004