Obsluha výrobnej linky vo výrobe hliníkových túb

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Máte zmysel pre detail a neujde Vám ani jedna chyba?
Vždy ste chceli vedieť ako sa lepí obal na Vaše obľúbené Pikao či lak na vlasy?
Zvážili by ste prácu v štvorzmennej nepretržitej výrobe?

Aktuálne ponúkame stabilnú prácu pre ženy v spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti výroby hliníkových túb v Žiari nad Hronom.

Náplň práce:
- pomocné práce vo výrobe hliníkových túb
- lisovanie, farbenie, lakovanie túb
- vizuálna kontrola výrobkov
- odoberanie výrobkov z výrobnej linky
- balenie hotových výrobkov

Máte záujem? Zašlite nám Váš životopis ešte dnes!

Benefity a ďalšie výhody:

- príjemné čisté pracovné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, soboty, nedele a nočné zmeny
- stravné lístky v hodnote 3,60€
- doplnkové dôchodkové sporenie
- výhody zo sociálneho fondu

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

- práca je vhodnejšia pre ženy
- samostatnosť, zodpovednosť a cit pre detail
- schopnosť a ochota pracovať na 4 zmeny (2 dni ráno (6:00 - 14:00), 2 dni v noci (22:00 - 6:00), 2 dni poobede (14:00 - 22:00) a 2 dni voľno)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity