Asistent/ka pre marketing a obchod

15.10.2019 ContentFruiter s.r.o.
Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR; Account manager, Copywriter, reklamný textár, Manažér inzercie, Marketingový manažér, Marketingový pracovník, Marketingový špecialista, PPC špecialista, Produktový manažér v oblasti reklamy a marketingu, Projektový manažér v marketingu
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Osobné ohodnotenie na základe skúseností, zručností a pracovných výsledkov.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce je príprava ponúk a podkladov pre obchodovanie a marketing spoločnosti, komunikácia so zákazníkmi formou e-mailu, telefónu ale aj osobne. Od uchádzača sa čaká tiež samostatná a zodpovedná práca v oblasti marketingu a podpory obchodu.

Predmetom marketingu a obchodovania je reklamný priestor a bannerové plochy na internetových stránkach vo vlastníctve spoločnosti. Uchádzač by mal mať znalosti z online marketingu, jeho funkcionalít a terminológie. Súčasťou práce je aj vyhodnocovanie efektivity reklám v spolupráci s oddelením Distribúcie obsahu a nasledovného prezentovania klientovi.

Iné výhody:

Káva v práci
Home office
Preplatenie školení, prednášok súvisiacich s kariérnym rastom
Kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- silná komunikačná zručnosť
- záujem o prácu v oblasti marketingu a obchodu
- silná prozákaznícka orientácia
- základný prehľad v online marketingu
- manažérsky typ, dokáže si poradiť v každej situácii
- má zvládnutý time management
- skúsenosti s obchodom sú veľmi vítané

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Content marketingová agentúra poskytujúca profesionálne služby funkčného content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov so zákazníkmi a dlhodobú podporu predaja.

Oblasť pôsobenia:

Reklamné agentúry

Adresa:

ContentFruiter s.r.o.
Dolnozoborská 14
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

ContentFruiter s.r.o
Dolnozoborská 14, Nitra, 94901, Slovenská republika