Strojárenský pracovník v Kopřivniciach

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    16600 CZK
    základná mesačná mzda 16600KČ
    Prémia výkonu podla počtu kusov, ak sa dodrží norma 1255 Kč ( norma očakáva 130% plnenie plánu),
    Výkonnostní měsíční prémie (dle výkonu až 3000 Kč),
    prémia 2000 Kč na 18 smenka.
    Prémia 4000 Kč na 12 smenke
    Náborový příspěvek bude vyplácen po skončení příslušného hodnoceného období následovně:
    • po odpracování 3 měsíců po sobě jdoucích: 6.000,- Kč brutto (za HO 1)
    • po odpracování bezprostředně následujícího 4. měsíce: 5.000,- Kč brutto (za HO 2)
    • po odpracování bezprostředně následujícího 5. měsíce: 7.000,- Kč brutto (za HO 3)

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 7.10.2019 do 7.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Chceš pracovať v Kopřivniciach?

Tvojou náplňou práce bude:

• montáž kovových konštrukcii sedadiel do automobilov.

• kontrola hotových výrobkov (strojové koncové skúšobné zariadenie), manuálna kontrola.

• dodržiavanie BOZP, PO.

• balenie hotových výrobkov a podľa platného baliaceho predpisu.

• hlásenie porúch, poškodení pracovných prostriedkov akými sú stroje, náradie...

Benefity a ďalšie výhody:

- zabezpečíme Ti ubytovanie zdarma

- zabezpečená doprava z ubytovne do práce a späť zdarma

- možnosť záloh po 5 dňoch odpracovaných

- práca na 12 hodinové zmeny

- možnosť stravovania v kantíne

- možnosť nadčasov

Informácie pre uchádzača:

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207 stačí prezvoniť voláme každému!!!

Všeobecne požadované znalosti:

- flexibilita
- zodpovednosť
- chuť a ochota pracovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie