Maliar s nemeckým jazykom - RAKÚSKO

17.09.2019 G P S Trade s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rakúsko
Typ pracovnej ponuky: Maliar, natierač
Ponúkaný plat (základná mzda): 13,1 EUR/hod.
V závislosti od vzdelania a predchádzajúcich skúseností.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta v Rakúsku hľadáme skúsených maliarov s nemeckým jazykom.

Pracovná náplň:
-interiérové maľovanie, stierkovanie
-fasády, zatepľovanie

Vhodné pre 2 členné skupiny. V rámci skupiny nutnosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni a auta.

Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, alebo nás kontaktujte
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeová
Tel.: 0911428832

Iné výhody:

- zabezpečené ubytovanie, hradené zamestnávateľom
- rakúska pracovná zmluva
- legálna práca
- diéty

Informácie pre uchádzača:

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce v EU.
Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- ovládanie nemeckého jazyka na pokročilej úrovni
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- teamový hráč
- auto
- min. 3 roky prax