Samostatný MALIAR so znalosťou nemeckého jazyka - RAKÚSKO - Graz

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Salzburg, Salzburg-Land, Štajersko, Korutánsko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    15,19 EUR/hod.
    V závislosti od vzdelania a predchádzajúcich skúseností. K hodinovej mzdy sú diéty a príspevok na ubytovanie, 13. a 14. plat.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta v Rakúsku hľadáme skúsených SAMOSTATNÝCH maliarov so znalosťou nemeckého jazyka. S nástupom čo najskôr.

Pracovná náplň:
-interiérové maľovanie, exteriérové maľovanie, stierkovanie
-fasády, zatepľovanie

Je potrebná znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni a potrebné vlastniť auto. Preferovaní sú pracovníci s praxou a vyučení v odbore.

Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, alebo nás kontaktujte
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeová
Tel.: 0911428832

Benefity a ďalšie výhody:

- zabezpečené ubytovanie, hradené zamestnávateľom
- rakúska pracovná zmluva
- legálna práca
- diéty

Informácie pre uchádzača:

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce v EU.
Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce

Všeobecne požadované znalosti:

- ovládanie nemeckého jazyka na pokročilej úrovni
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- teamový hráč
- auto
- min. 3 roky prax

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B