Technológ výroby pleteného tovaru

17.08.2020 CHEMOSVIT FIBROCHEM, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Poprad
Svit
Štúrova 101
05921

Typ pracovnej ponuky: Obchod, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,
- komplexné zaškolenie,
- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,
- dodatočné odmeny k základnej mzde,
- príspevok za dochádzku,
- flexibilná pracovná doba,
- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,
- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov,
- zamestnanecké eventy, teambuildingové aktivity,
- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra,
- pracovné príležitosti aj pre členov rodiny - brigády, absolventská prax a pod.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 2. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Textilná a odevná výroba

Náplň (druh) práce
- riadenie technológie výroby pleteného tovaru,
- dizajnérske práce pri vývoji nových sortimentov,
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania,
- zodpovednosť za implementáciu a dodržiavanie systému kvality,
- implementácia nových technológií do výrobného procesu,
- obsluha mechanicky a elektronicky riadených pletacích strojov,
- analýza vhodnosti používaného materiálu a náhradných dielov,
- odstraňovanie porúch a chýb na pletacích strojoch, analýza príčin vzniku,
- zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu,
používaných pri výrobe,
- komplexný servis pre odberateľov

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore technológia textilu a odevníctvo

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Adobe Photoshop - pokročilá
  • Corel Draw - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- analytické myslenie, precíznosť, samostatnosť, flexibilita,
- aktívny a pozitívny prístup k práci,
- odolnosť voči stresu,
- prax v odbore podmienkou,
- skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii výhodou

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich kritériá pre prijatie na danú pracovnú pozíciu.