#TsmeMy

    Špecialista reportingu ľudských zdrojov, práca na polovičný úväzok

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    : vytvárať, riadiť a zabezpečovať dodržiavanie metodiky HR controllingu v spoločnosti
    : analyzovať dáta v systémoch, kontrolovať ich správnosť
    : vytvárať HR dashboardy/score karty, mesačné prehľady z dát v systémoch i mimo nich
    : prezentovať výsledky analýz na základe výsledkov ukazovateľov HR výkonnosti (HR KPIs) a zabezpečovať ich výpočet
    : vytvárať pravidelné i ad-hoc analýzy, sledovať vybrané HR ukazovatele, interpretovať výsledky
    : pripravovať reporty za danú oblasť
    : bezpečne pracovať s osobnými údajmi a internými informáciami

    Ponúkaný plat

    650 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    min. 650,-€ pri polovičnom úväzku

    Benefity a ďalšie výhody

    Zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdeš u nás rôzne výzvy a možnosti rozvíjať svoje schopnosti a znalosti. Spoznáš priateľskú a neformálnu pracovnú atmosféru a firemnú kultúru. Staneš sa súčasťou skvelého tímu, získaš kolegov, od ktorých sa môžeš veľa naučiť a podajú ti pomocnú ruku, keď to budeš potrebovať.
    Okrem toho ti nabalíme tieto benefity:
    : ročný finančný bonus
    : vlastné vzdelávacie centrum – široká škála interných aj externých školení
    : atraktívne zľavy na produkty a služby Telekomu (Magio, mobilný internet a pod.)
    : 4 dni osobného voľna
    : Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z Home office
    : kompenzáciu pracovnej neschopnosti nad rámec Zákonníka práce
    : príspevok do III. Piliera dôchodkového sporenia
    : rôzne zľavy u partnerov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    skrátený úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    : analytické a logické myslenie
    : samostatnosť a spoľahlivosť
    : schopnosť prezentovať výstupné dáta
    : praxe v oblasti reportingu, controllingu min. 3 roky
    : znalosti v oblasti kalkulácií personálnych nákladov
    : pokročilá znalosť MS Excel, znalosť SAP systému výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!