ČSOB

Brigáda – podpora projektovej kancelárie ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratíva; Asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

ČSOB inovuje svet bankovníctva prostredníctvom nových produktov a služieb, ale na skvelé nápady sú potrební skvelí ľudia. ČSOB ako stabilná nadnárodná skupina je perspektívnym zamestnávateľom pre každého, kto rád čelí výzvam a nebojí sa vyjadriť svoje nápady. Ponorte sa hlbšie do sveta inovácií a využite znalosti zo školských aj mimoškolských projektov. Ponúkame prácu na medzinárodnom transformačnom projekte, na ktorom participujú profesionáli. Príďte naštartovať svoju kariéru a rozvíjať svoje schopnosti do ČSOB sídliacej v moderných priestoroch komplexu Zuckermandel Bratislava.
*Čo budeš robiť
*príprava a organizácia stretnutí a workshopov
*podpora komunikačnej stratégie transformačného programu
*koordinácia aktivít v rámci programu
*podpora pri implementovaní procesov v oblasti projektového manažmentu a IT Architektúry

Upresnenie platových podmienok

4 €/ hod.

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 4 €/hod – možné navýšenie na základe schopností
flexibilný pracovný čas počas pracovného týždňa s ohľadom na študijné povinnosti
možnosť naučiť sa zručnosti, ktoré podporia tvoj kariérny rast
tímové aktivity
naučíš sa pracovať s aplikáciami používanými v projektovom manažmente a IT architektúre

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Koho hľadáme?
*študenta/ku vysokej školy so záujmom o dlhodobú a flexibilnú brigádu
*spoľahlivú osobu so schopnosťou pracovať v dynamickom kolektíve
*pozitívny prístup k pracovným výzvam a motiváciou rozvíjať svoje pracovné ale aj osobnostné zručnosti a znalosti
* pokročilé ovládanie angličtiny v písomnej aj komunikatívnej forme
*práca s MS Office na pokročilej úrovni #LI-TF

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie