Upratovač/ka verejných priestorov v hoteli

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Hotel Park Inn by Radisson
    Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    750 EUR
    750 € brutto + príplatky za nadčas, prácu cez víkend a vo sviatok, možnosť dochádzkového a výkonnostného bonusu až do 100€ net mesačne
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Chcel/a by si zastávať rolu najspoľahlivejšieho zamestnanca v našom hoteli?

Ako náš hrdina čistoty, sa budeš musieť poctivo starať o pohodlné a čisté prostredie pre našich hostí. Lesk a sviežosť hotela budú Tvojou zodpovednosťou.

Náplň práce:
• Starať sa o poriadok a čistotu priradených verejných priestorov v rámci hotela
• V prípade potreby hlásiť poruchu na opravu nadriadenému supervízorovi
• Pracovať v súlade s nariadeniami oddelenia, procedúrami a štandardmi
• Dodržiavať všetky bezpečnostné a sanitačné nariadenia

Benefity a ďalšie výhody:

• obohacujúce, medzinárodné pracovné prostredie
• jedáleň pre zamestnancov zadarmo a voľný vstup do hotelového fitness centra
• pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast v rámci Radisson Hotel Group
• Rodina & Priatelia zamestnanca môžu využiť zamestnanecké ceny na pobyty a reštaurácie v sesterských hoteloch po celom svete

Informácie pre uchádzača:

Nástup možný ihneď, dajte nám o sebe vedieť čím skôr!

Všeobecne požadované znalosti:

• Udržiavaš svoje okolie vždy čisté a upratané, heslo “čistota pol života” je aj Tvojim heslom?
• Je zmysel pre detail Tvojou charakteristickou črtou, ktorú by si vedel/a pretaviť aj v práci?
• Rád/rada by si sa stal/stala súčasťou zanieteného tímu s heslom “Jeden za všetkých, všetci za jedného”?

Ak chceš, aby boli verejné priestory hotela odrazom Tvojej skvele odvedenej práce, tak táto práca je presne Teba!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie