Key Account Manager-Slovensko

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá je dodávateľom spojovacích súčastí a špecialistom v oblasti C-parts Managementu, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Key Account Manager-Slovensko.

Pracovná náplň:

• implementácia obchodnej stratégie, plnenie definovaných obchodných cieľov
• riadenie a rozvoj obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• vyhľadávanie nových významných obchodných príležitostí
• projektové riadenie akvizičnej činnosti a koordinácia jej podpory
• príprava projektových ponúk, účasť v tendroch
• spolupráca na príprave a implementácii logistických riešení
• realizácia technickej a marketingovej podpory zákazníkom
• interná komunikácia a spolupráca na lokálnej aj globálnej úrovni štruktúry spoločnosti
• obchodný reporting

Požadujeme:

• VŠ / SŠ vzdelanie technického alebo obchodného smeru
• prax na seniornej obchodnej pozícii v priemyselných odboroch-strojárstvo, automotive
• orientáciu v oblasti C-parts manažmentu, znalosť logistických systémov KANBAN
• výborné obchodné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
• systémový prístup, analytické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť
• dynamickú a obchodne zdatnú osobnosť s potenciálom rozvoja
• tímového hráča so schopnosťou spolupráce na medzinárodných projektoch
• veľmi dobrú znalosť AJ (B2 úroveň) pre internú i externú komunikáciu na dennej báze
• veľmi dobrú znalosť MS Office (Excel, PowerPoint)
• VP skupiny B

Ponúkame:

• pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• zaujímavú prácu v dynamickom pracovnom kolektíve
• podporu a zázemie významnej medzinárodnej spoločnosti
• motivujúce mzdové ohodnotenie zodpovedajúce obchodným výsledkom
• možnosť práce na "home office"
• služobné auto aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón
• nástup možný ihneď
• miesto výkonu práce - Slovenská republika

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu email Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., so sídlom Na Kozačce 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. "O ochrane osobných údajov" v znení neskorších predpisov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B