Vodič VZV vo Voderadoch ubytovanie zdarma mzda až 975€

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Tvojou náplňou práce je :
vykládka a nakládka materiálov a kontštrukcií na sedačky
preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade
príjem a výdaj tovaru, manipulácia s tovarom v sklade
obsluha vysokozdvižného vozíka
navážanie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
skenovanie a pomocné práce v sklade
nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu

Benefity a ďalšie výhody:

ubytovanie ZDARMA
doprava z ubytovne do práce a späť ZDARMA
príplatky za prácu v noci, cez víkend, sviatky a nočné zmeny
možnosť záloh po týždni odpracovanom
stravné lístky v hodnote 3,60 €

Informácie pre uchádzača:

Ak vás ponuka zaujala neváhajte a volajte 0911 28 207.

Všeobecne požadované znalosti:

skúsenosti s prácou na VZV
schopnosť učiť sa novému
zodpovednosť
samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie