Recepčný/á/ pre hotel GOLFER*** Kremnica - denné zmeny

03.10.2019 FLOREN, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Žiar nad Hronom
Kremnica
J.Horvátha 910/50
96701

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Front desk manažér, Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- perspektívne zamestnanie
- vynikajúci štart do hotelierstva
- hotelové služby pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov zdarma
- ubytovanie pre zamestnancov grátis
- zamestnanecká strava vo francúzskej reštaurácií Ile de Ré
- práca v zaujímavom medzinárodnom prostredí
- celosezónna práca
- iba denné zmeny
Informácie o výberovom konaní
Prosím Vaše životopisy nám zasielajte na e-mailovú adresu email, alebo nás kontaktujte na tel.č. 0907 809 500. Na základe zaslaného životopisu Vás budeme spätne kontaktovať ohľadom termínu pracovného pohovoru. Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Bieliková.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
650 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomUbytovanie, cestovný ruch a hazard

Náplň (druh) práce
Hotel GOLFER*** Kremnica - miesto celoročného vyžitia celkom po novom je rodinný hotel, ktorý sa nachádza v Kremnici priamo nad kúpaliskom. Má rozmanitú klientelu od eventy, firemné večierky, romantické pobyty ako i pobyty pre rodiny s deťmi. Ponúka 34 izieb pre 64 + 25 hostí, reštauráciu, bazén, jacuzzi, športové aktivity, 1 veľkú a 2 malé seminárne miestnosti.

Profil:
- ideálny kandidát nemusí mať 100% vedomosti, ale správny prístup
- prax na recepcii je výhodou, nie však podmienkou
- jazykovo vybavený (Aj) a Sj :)
- znalosť rezervačného systému výhoda, nie však nutnosť.

Všetko ťa naučíme.

Jedná sa o prácu na dvojdennné smeny (ranná, poobedná), spravodlivo rotované cez víkendy a sviatky.

Na recepcii poskytujeme zadnú oddychovú miestnosť.
Poskytujeme ubytovanie grátis.
Práce je vhodná aj pre študentov.
Obsluha hosti v lobby bare a piano bare, v reštaurácií.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 23:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • komunikatívnosť