Disponent automotive výroba (1300 až 1800 btto eur) Trnava (Zavar)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Komunikácia s dodávateľmi spoločnosti na dennej báze
  • Zodpovednosť za udržiavanie určených úrovní skladových zásob jednotlivých výrobných materiálov
  • Vytváranie nákupných objednávok, potvrdzovanie dodávok vstupných výrobných materiálov, paliet a balenia
  • Kontrola prípadne vymáhanie dodržania stanovených termínov dodania
  • Upozorňovanie a riešenie prípadných omeškaní v dodávkach výrobných materiálov
  • Zaznamenávanie pohybov na sklade v internom systéme, inventúry
  • Postupné čiastočné prebratie zodpovednosti za jednoduché plánovanie výroby po zaškolení
  • Zhotovovanie výrobného plánu na základe zákazníckych objednávok
  • Komunikácia s manažérom plánovania výroby
  • Reporting
Benefity a ďalšie výhody:
  • Platové podmienky 1300 až 1800 btto eur (podľa seniority)
  • Štandardné firemné benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Stredoškolské prípadne Vysokoškolské vzdelanie
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax ako disponent najlepšie v automotive nutná
  • Výhodou prax s plánovaním výroby (nie je nutnosť)
  • Komunikatívnosť, spoľahlivosť, technický prehľad