Reprezentant

16.07.2019 RAI - INTERNACIONAL, s.r.o.

Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj; okres Banská Bystrica, okres Bratislava; Banská Bystrica, Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Asistent, Obchodný referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1250 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máš vzťah k autám a rád veľa šoféruješ?

Máš skúsenosti v automotive segmente a si rád v kontakte s klientami?

Hovoríš dobre po anglicky a máš príjemné profesionálne vystupovanie?

Spoločnosť RAI-INTERNACIONAL s.r.o. príjme reprezentanta.

Práca sa vykonáva počas pracovných dní striedavo v Banskej Bystrici a Bratislave, prioritne v Bratislave. Ubytovanie v Bratislave zabezpečí spoločnosť RAI Internacional.
Náplňou práce je pristavovanie vozidiel v rámci Slovenska a okolia pre klientov, starostlivosť o vozový park, plánovanie agendy, komunikácia s klientami, údržba vozového parku.

Pracovné skúsenosti v Automotive alebo vodičský preukaz typu D výhodou.

Iné výhody:

možnosť individuálneho rastu a prístupu, ubytovanie v BA, služobný telefón, PC.

Životopis spolu s motivačným listom a aktuálnou fotografiou zasielajte na adresu: email Do predmetu je potrebné uviesť: REPREZENTANT

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Outlook, Microsoft Word

Podmienkou je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, vodičský preukaz B. Základné zručnosti servisu vozidiel vítané. Pracovné skúsenosti s prácou v zahraničí výhodou.