IT Manager vývoj/prevádzka (in house) business aplikácií (4000 - 6000 btto eur)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zodpovednosť za kontinuálny vývoj a prevádzku hlavných komerčných aplikácií interagujúcich so zákazníkmi spoločnosti (aplikácie kontaktného centra, webové aplikácie)
  • Zodpovednosť za riadenie česko-slovenského IT teamu (team pre vývoj, prevádzku a správu aplikácií; programátori, devops, support cca 20 až 80 členov)
  • Realizácia projektov v oblasti digitálnych riešení pre interných a externých zákazníkov
  • Realizácia softwarových riešení v oblasti e-business spoločnosti
  • Zodpovednosť za inovácie, optimalizáciu a zlepšovanie IT procesov
  • Riadenie a plánovanie rozpočtov zverených projektov
Benefity a ďalšie výhody:
  • Plat na úrovni 4000 až 6000 btto eur
  • Benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
  • Široké možnosti vzdelávania
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské vzdelanie IT alebo iné technické zameranie
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax v oblasti vývoja a prevádzky komerčných aplikácií
  • Znalosti softwarového vývoja z pohľadu IT manažéra
  • Výhodou ovládanie niektorého programovacieho jazyka
  • Skúsenosti s vedením väčších IT teamov
  • Ochota cestovať do Prahy ČR
  • Vodičský preukaz B