Brigádnik - poskytovanie informácii v operátorských a asistenčných službách

20.08.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre náš tím operátorských a asistenčných služieb hľadáme kolegov s dobrými komunikačnými zručnosťami, príjemným hlasovým prejavom a prozákazníckou orientáciou.

Ponúkame prácu na dohodu, v ktorej budeš poskytovať informácie o telefónnych číslach a asistenčné informácie (otváracie hodiny, adresy, kontaktné data a rôzné iné informácie) volajúcim zákazníkom, budeš bezprostredne riešiť požiadavky zákazníkov a vyhľadávať informácie pre nich v našich systémoch a na internete.

Poskytneme Ti dôkladné zaškolenie, komunikačné zručnosti si vycibríš tak, že ich využiješ v "každom drese".

Výhodou tejto práce je možnosť dohodnúť sa na zmenách tak, aby časovo vyhovovali aj Tebe.
Ponúkaný plat (základná mzda):
3,6 EUR/hod.
Termín nástupu do práce:
6.5.2019
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Hľadáme študentov alebo kolegov, ktorí:
- radi komunikujú,
- vyhľadávajú informácie a vedia ich zrozumiteľne odprezentovať,
- sú ochotní pracovať aj v popoludňajších, podvečerných a nočných zmenách.

výhodou

MS Office