#TsmeMy

    Brigádnik - poskytovanie informácii v operátorských a asistenčných službách

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Okres Žilina
    Žilina

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pre náš tím operátorských a asistenčných služieb hľadáme kolegov s dobrými komunikačnými zručnosťami, príjemným hlasovým prejavom a prozákazníckou orientáciou.

    Ponúkame prácu na dohodu, v ktorej budeš poskytovať informácie o telefónnych číslach a asistenčné informácie (otváracie hodiny, adresy, kontaktné data a rôzné iné informácie) volajúcim zákazníkom, budeš bezprostredne riešiť požiadavky zákazníkov a vyhľadávať informácie pre nich v našich systémoch a na internete.

    Poskytneme Ti dôkladné zaškolenie, komunikačné zručnosti si vycibríš tak, že ich využiješ v "každom drese".

    Výhodou tejto práce je možnosť dohodnúť sa na zmenách tak, aby časovo vyhovovali aj Tebe.

    Ponúkaný plat

    3.6 EUR/hod.

    Termín nástupu do práce

    6.5.2019

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Všeobecne požadované znalosti

    Hľadáme študentov alebo kolegov, ktorí:
    - radi komunikujú,
    - vyhľadávajú informácie a vedia ich zrozumiteľne odprezentovať,
    - sú ochotní pracovať aj v popoludňajších, podvečerných a nočných zmenách.

    výhodou

    MS Office

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!