Obchodní zástupce

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, spoločnosť, medzinárodná spoločnosť so sídlom v Žiari na da Hronom , zaoberajúca sa predajom produktov pre stavebníctvo .hledáme vhodné kandidáty na pozíciu Obchodného zástupcu.

Náplň práce:

• Jednanie s potencionálnymi a súčasnými zákazníkmi
• Vyhľadávanie nových zákazníkov a návrh správneho riešenia s cenovou ponukou
• Spracovanie ponúk
• Vedenie technických školení nových aj súčasných zákazníkov
• Pravidelne reportovanie výsledkov

Požadujeme:

• Vzdělání: technického smeru (stavbár výhoda, orientácia v stavebnej fyzike )
• Praxe: na pozícií obchodný zástupca minimálne posledné dve zamestnania v trvaní viac ako 3 roky v jednej spoločnosti
• Jazyky: znalosť anglického jazyka nie je podmienka ,
• Specifikace/dovednosti/charakter
• Obchodník s preukázateľnými výsledkami
• Technicky zameraný / znalosť produktov v odbore stavebníctvo vítaná
• Výborne komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Schopnosť vedenia samostatného obchodného rokovania
• Reprezentatívne vystupovanie
• Spoľahlivosť , flexibilita
• Ochota cestovať a vzdelávať sa

Ponúkame:

• Práca : na HPP
• Benefity :
• zaujímavá variabilná zložka,
• stabilita silnej medzinárodnej značky s dôrazom na kvalitu produktov a služieb klientom,
• priateľský kolektív a spravodlivé ohodnotenie / ocenenie,
• priestor pre naplnenie vlastných ambícií a odborný rast,
• možnosť použitia služobného motorového vozidla a telefónu aj na súkromné účely
• Miesto výkonu práce: Prešovský a Košický kraj / práca vyžaduje cestovanie a prenocovanie /
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu email Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B