Vizuálna kusová kontrola kvality v Žiline - jednoduchá práca nielen pre ženy (týždenné zálohy)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Vašou náplňou práce bude:

* Kusová vizuálna kontrola kvality dverových modulov
* Práca sa nevykonáva na linke!
* Dverový modul pozostáva zo samotného plastu a jeho jednotlivých častí (reproduktor, káblové zväzky, zámky a pod.)
* Práca sa vykonáva v sklade 1 km od Žiliny - doprava zabezpečená ZDARMA zo smeru Kysucké Nové Mesto a Žilina
* Práca sa vykonáva na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)

Mzdové podmienky:

* 4,30 €/hod brutto + povinné zákonné príplatky

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0903 448 662 alebo píšte na email ***

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame Vám super benefity:

* Možnosť týždenných záloh.
* Stabilita zamestnania.
* Bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom.Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!
* Práca vo firme, ktorá má dobré meno a stabilné postavenie na trhu, vyznačujúce sa vysokou kvalitou.

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním Vášho životopisu dávate spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Všeobecne požadované znalosti:

Naše požiadavky na Vás:

* chuť pracovať
* dobrý zrak
* zodpovednosť
* manuálna zručnosť
* seriózny prístup k práci
* ochota pracovať na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity