Skladník/vychystávač tovaru v Oravskom Podzámku - mzda od 7,60 €/hod

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme šikovných ľudí do skladu v Oravskom Podzámku, okres Dolný Kubín.

Čo bude vašou náplňou práce?
* Manipulačné práce v chladenom sklade – vychystávanie tovaru (ovocie a zelenina) podľa objednávkového listu, nakladanie tovaru do bedničiek a na palety, práca s paletovým vozíkom, práca s ručným skenerom.
* Kontrola kvality tovaru.

* Práca sa vykonáva od nedele do štvrtka na doobedných a nočných smenách.
* Miesto výkonu práce: Oravský Podzámok

V prípade záujmu alebo pre viac info nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 911 475 874 alebo na email email.

Benefity a ďalšie výhody:

Čím sa odlišuje táto pracovná ponuka od ostatných?

Ponúkame Vám:
* práca v stabilnej spoločnosti
* práca v mladom kolektíve
* zaujímavé a motivujúce platové ohodnotenie
* bezproblémovú komunikáciu a spoluprácu, vyplácanie riadne a včas

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním Vášho životopisu dávate spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Všeobecne požadované znalosti:

* Seriózny prístup k práci
* Zodpovednosť
* Preukaz pre prácu s potravinami (vystavuje obvodný lekár).
* Preukaz na VZV - výhodou, nie podmienkou!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou