ČSOB

Aktuár/-ka špecialista/-ka pre aktuársku funkciu pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Podieľa sa na činnosti aktuárskej funkcie v zmysle požiadaviek definovaných v zákone o poisťovníctve
* Vykonáva nezávislé posúdenie vhodnosti použitia poistno-matematických metód pri výpočte sadzieb poistného a projekcie hospodárskeho výsledku
* Zodpovedá za verifikáciu poistno-matematických modelov pre kalkuláciu technických rezerv
* Vykonáva aktivity zabezpečujúce vhodnosť, úplnosť a presnosť údajov vstupujúcich do výpočtu technických rezerv
* Vytvára príslušnú dokumentáciu a výkazy pre držiteľa aktuárskej funkcie

Upresnenie platových podmienok

od 1 700 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 1 700 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-NS

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

* Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa matematického alebo ekonomického zamerania
* Minimálne 2-ročné skúsenosti na aktuárskej pozícií
* Znalosť legislatívnych požiadaviek pre oblasť poisťovníctva
* Znalosť práce s MS Excel, MS access, SQL
* Skúsenosti s aktuárskymi softvérmi ResQ a Prophet výhodou
* Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
* Analytické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť, iniciatívnosť a kreativita

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie