ČSOB

Analytik/-čka plánovania a kontrolingu pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaujíma Ťa ako funguje banka a čo všetko vplýva na jej výnosy, náklady a zisk? Rád hľadáš súvislosti a chcel by si ich intepretovať ďalej kolegom a manažmentu? Staň sa členom nášho tímu a prispej tak s nami k efektívnejšiemu riadeniu spoločnosti na pozícii Analytika plánovania a controllingu! Tvojou náplňou práce bude:
*analýza finančných a obchodných výsledkov finančnej skupiny a ich interpretácia manažmentu a materskej spoločnosti KBC (príležitosť pravidelne a aktívne komunikovať v anglickom jazyku)
*príprava finančného plánu finančnej skupiny a koordinácia participujúcich útvarov (business, riziko, produktové fabriky)
*priebežné sledovanie a kontrola odchýlok dosiahnutých ekonomických výsledkov v porovnaní s plánom so zameraním na výnosovú časť
*analyzovanie finančných výsledkov, príprava komplexných komentárov pre interného a externého klienta na pravidelnej báze
*pravidelný a ad-hoc reporting
*tvorba dashboardov a prezentácií pre top manažment finančnej skupiny (Powerpoint / powerBI)
*komunikácia a prezentovanie výsledkov

Upresnenie platových podmienok

1000€

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 000 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-NS

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

VŠ vzdelanie ekonomického alebo matematického smeru orientácia a prehľad vo financiách a produktoch a trendoch vo finančnom sektore anglický jazyk
*MS Office (pokročilý – Excel, Powerpoint, Word)
*znalosť nástroja PowerBI výhodou
*silné analytické myslenie, aktívny prístup k práci
*samostatnosť
*organizačné schopnosti, schopnosť prezentácie vlastného postoja, efektívnej komunikácie a spolupráce s inými útvarmi banky a interným klientom, schopnosť prispôsobovať sa termínovej práci
*otvorenosť novým veciam, schopnosť prichádzať s návrhmi, vylepšovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie