International Market Researcher / Research Support

01.11.2019 IC Consulting k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Dostojevský Rad 11
81109

Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR; Marketingový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Remuneration:

We offer various employment opportunities, including part-time work (approximately 18-30 hours per week) (€ 5-10 per hour), as well as flexible solutions for maternity and/or maternity mothers.
Employee perks, benefits:
We offer fresh fruit, coffee and drinks, corporate events + bonuses based on the performance. Long-term cooperation preferred.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 25

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
You are communicative, you like to talk to other people, you like to deal with different industries - then this position is just right for you.
In your position, you are responsible for contacting companies (different industries) right up to the management level (product manager, sales manager, general manager, marketing manager, export manager, ...) for information about industry, trends, market influencers and competitive environment in a structured telephone interview out.
After a successful interview, this information will be structured by you (in Excel) and made available to our consultants for their analyzes.
Additionally, desk research and internet research will be part of the work, along with research support for assigned market analysts.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvéhozdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - vysoká: C1 a C2
  • francúzsky - vysoká: C1 a C2
  • taliansky - vysoká: C1 a C2
  • španielsky - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • čínsky (mandarínčina) - vysoká: C1 a C2
  • srbský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • vnútorná stabilita