ČSOB

Analytik/-čka zákazníckeho insightu pre ČSOB Poisťovňu

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Budete zodpovední za:
* odhaľovanie skrytého potenciálu prostredníctvom analýzy interných ako aj externých dátových zdrojov spolu s návrhom ich využitia v praxi testovanie obchodných hypotéz vychádzajúcich priamo z oddelení riadenia segmentov a predaja alebo z iných krajín v rámci KBC skupiny, ktoré majú za cieľ monetizáciu dát úzku spoluprácu s IT pri nasadzovaní a udržiavaní navrhnutých riešení aktívnu spoluprácu a zdieľanie poznatkov s ostatnými krajinami v rámci KBC skupiny
*Čo Vám vieme ponúknuť: priestor pre sebarealizáciu neobmedzený prístup k online vzdelávacej platforme (výber podľa vlastného uváženia) práca na projektoch s vysokou mierou inovácie
*podpora a tolerancia rôznorodosti v názoroch

Upresnenie platových podmienok

od 1 300 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 300 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-NS

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*vysokoškolské vzdelanie II. stupňa so zameraním na matematiku, štatistiku, ekonometriu (alebo s ekonomickým zameraním s preukázateľnými znalosťami štatistiky
*znalosť databázových systémov (Oracle, MS SQL)
*schopnosť analyzovať veľké množstvo dát použitím štatistických nástrojov na to určených (R/RStudio, Python/Pycharm) písomná aj ústna komunikácia v anglickom jazyku na pokročilej úrovni
*zrozumiteľne odovzdávať výsledky analýz interným klientom
*samostatnosť, kreatívny prístup k riešeniu úloh, otvorenosť k spolupráci v tíme, ochota učiť sa nové veci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie