ČSOB

Solution Architekt – senior pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hlavné zodpovednosti:
*Vytvárať a udržiavat návrh IT riešenie pre business požiadavky v súlade s IT architektúrou v adekvátnom detaile k fáze živtnému cyklu požiadavky.
* Vytvárať odhady IT pracnosti s presnosťou adekvatnou k fáze živtnému cyklu požiadavky Kontrolovať a hodnotiť súlad dodavok so schvaleným IT riešením po obsahovej stranke Príprava IT zadanie pre výberové konania IT systémov a nasledne obsahové hodnotenie ponúk Spolupracovať na definovaní cieľovej architektúry banky
*Vytvárať a udržiavať štandardy práce návrhu ICT riešenie
*Mentorovať menej skúsených Solution Architektov

Upresnenie platových podmienok

od 2 800 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 2800 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine

možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-JK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Dlhodobá orientácia na IT a technologickú problematiku bankového sektora  Dlhodobé a detailné skúsenosti so zodpovednosťou za návrh, implementáciu a integráciu systémov v komplexnej architektúre (napojenie front-end, back-endov, middleware aplikácií) Znalosť produktov a procesov podľa špecifických požiadaviek business domény banky, resp viacerých domén v rámci banky
*Zručnosť pre technické procesy a procedúry, schopnosť preložiť užívateľské potreby na užitočné funkčné a nefunkčné požiadavky
*Skúsenosť s používaním IT & BUS modelovacích technik pri dodržiavaní stanovených štandardov
*Plynulá znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni – minimálne B2

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie