ČSOB

Manažér/-ka oddelenia Test Office pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*druh úväzku - full time
*pracovisko   - on site, Bratislava
*druh spolupráce - pracovná zmluva
*Náplň práce:
*Kľúčová zodpovednosť manažéra je efektívne riadiť oddelenie Test Office tak, aby zabezpečilo dôslednú kontrolu a kvalitu dodávaných funkcionalít nových a existujúcich aplikácií
*Zodpovednosť za testovanie všetkých projektov v banke
*Zabezpečovanie procesu „onboardingu“ interných a externých testovacích kapacít
*Zodpovednosť za dodržiavanie interných predpisov v oblasti vykonávania, plánovania, exekúcie a reportovania aktivít súvisiacich s IT testovaním
*Zodpovednosť za zverenú oblasť v zmysle organizačného poriadku
*Koordinácia, riadenie, organizovanie práce oddelenia Test Office (22 ľudí)
*Priamo podriadené pozície spadajúce pod manažéra Test Officu : Test Manager, Test Analyst, Test Engineer, IT Tester

Upresnenie platových podmienok

od 2500 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mzda od 2500 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
Ročný bonus do výšky 30% ročného platu
Príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
Možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
7 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
Zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
Príspevok na DDS a životné poistenie po jednom roku zamestnania
Pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.
Prečo pracovať s nami:
Spolupráca so skúsenými IT manažérmi, IT špecialistami v rámci strategicky dôležitých projektov
Možnosť viesť novovybudovaný tím a aktívne sa podieľať na jeho vzniku
Rozvíjať seba a svojich zamestnancov po technickej ako aj „soft skillovej“ stránke
Agilné prostredie (práca v SCRUM teame) s progresívnymi postupmi spolupráce
Podieľanie sa na celobankovom „visibilnom“ projekte elektronického bankovníctva pre externých používateľov (klientov banky)
Samostatnosť a sloboda v rozhodovaní
Otvorený a priateľský mladý kolektív a ľudský prístup #LI-JK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky resp. Technická vysoká škola
*Min. 5 ročná prax v oblasti IT (ideálne v oblasti IT Testingu) + skúsenosť s riadením tímu v oblasti IT
*Znalosti testovacej metodológie ISTQB
*Technický prehľad v oblasti testovacích „frameworkov“ a nástrojov
*Skúsenosť v oblasti People Managementu / Team Leadingu
*Predchádzajúca skúsenosť s pozíciou Test Manager je veľkou výhodou
*Aktívna znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni – spolupráca s medzinárodným teamom

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie