ČSOB

Aplikačný/-á inžinier/-ka - senior pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Administrácia a prevádzka informačných systémov na L2 úrovni
*Správa aplikačných serverov a nasadzovanie aplikačných zmien
*Analýza aplikačných a systémových logov a aktívna účasť na ich vývoji
*Aktívna podpora vývojových tímov počas prevádzky (správa a konfigurácia prostredí)
*Podpora procesov riadenia IT služieb (Incident management, Problem management, Release management ) z pohľadu riešiteľa
*Zodpovednosť za prevádzku služieb 24/7 (on call support)
*Monitoring aplikácií a dohľad nad ich prevádzkou

Upresnenie platových podmienok

od 1 600 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 1600 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú #LI-TF

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*Pokročilá znalosť UNIX
*Skúsenosti s podporou informačných systémov na úrovni S2 resp. S3
*Znalosť širšieho spektra technológií je výhodou (Java, SQL, Unix, JBOSS, WAS, Python, Bash...)
*Záujem o moderné IT technológie (a ich zavádzanie a správu v bankovom prostredí)
*Anglický jazyk na komunikačnej úrovni

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie