Pracovník vo výrobe izolátorov - príplatky vo výške 300€

21.08.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Sady
Nitriansky kraj; okres Hlohovec, okres Nitra, okres Topoľčany
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Brusič, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
780-850
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca vo výrobe izolátorov pre vysoké a nízke napätie, práca pozostáva z viacerých úkonov:
- váženie výrobnej hmoty, namáčanie, lisovanie
- úprava izolátorov CNC strojmi, glazovanie
- vypaľovanie v peci, tepelné cestovanie
- kontrola balenie
- práca v sklade

Iné výhody:

- práca do interného stavu firmy
- možnosť ďalšieho odborného rastu - zaškolenie na VZV, zdvíhacie zariadenia aťd.
- zabezpečené stravovanie v závode
- 13. plat
- príspevok na DDS

Pre zaradenie do výberového procesu je potrebné zaslať Váš životopis, uchádzačov budeme následne telefonicky kontaktovať.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem o danú pracovnú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- nepretržitá prevádzka na 12 hod. zmeny (1x denná 1x nočná 2x voľno),
- strojárske vzdelanie - výhodou (nie je podmienkou),
- manuálne náročnejšia práca