Špecialista v oblasti účtovníctva a finančníctva Korean desk

09.09.2019 Deloitte Tax s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Komenského 8854/19
01001

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Klientský poradca, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Vynikajúca príležitosť na profesijný a osobnostný rozvoj
• Preniknutie do širokospektrálnych businessových znalostí
• Príležitosť na medzinárodnú kariéru v globálnej spoločnosti
• Intenzívne Deloitte tréningy v lokálnom a medzinárodnom kontexte
• Podpora pri získavaní odbornej kvalifikácie
• Atraktívne odmeňovanie
• Zamestnanecké benefity

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň (druh) práce
1. Koordinácia poskytovania služieb daňového poradenstva a účtovníctva podnikateľom/investorom z Kórei pôsobiacim v Slovenskej republike, prezentácia výsledkov, komunikácia s klientami
2. Poskytovanie účtovných a ekonomických poradenských služieb klientom zamestnávateľa pochádzajúcimi z Kórei
- Aplikácia výstupov iniciatívy BEPS do praxe
- Stanovenie funkčného a rizikového profilu spoločností
- Analýza použiteľnosti metód transferového oceňovania
- Ekonomická analýza kontrolovaných transakcií – určenie vhodného testovacieho kritéria, vyhľadávanie v databázach (AMADEUS a iné), úprava výslednej vzorky, interpretácia výsledkov
3. Identifikácia potenciálnych obchodných príležitostí a analýza požiadaviek klientov zamestnávateľa pochádzajúcimi z Kórei
4. Rozvoj a udržiavanie vzťahov so súčasnými a potenciálnymi klientami zamestnávateľa pochádzajúcimi z Kórei

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • kórejský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká

Ďalšie požiadavky:

1. Praktická znalosť trhových špecifík pre segment kórejských klientov
2. Minimálne 5 rokov skúseností s prácou na poradenských alebo auditových projektoch vo veľkých medzinárodných poradenských spoločnostiach
3. Praktická a hĺbková znalosť podnikových procesov veľkých poradenských spoločností
4. Znalosť firemnej kultúry kórejských firiem
5. Skúsenosti s poskytovaním poradenských služieb pre výrobný sektor najmä automobilový priemysel
6. Dobre rozvinuté komunikačné zručnosti
7. Preukázateľná schopnosť riešiť problémy, analyzovať a mať znalosť businessu
8. Schopnosť prioritizovať a pracovať na viacerých úlohách súčasne
9. Schopnosť rozvíjať vzťahy s kolegami a klientmi
10. Sebamotivujúca a proaktívna osobnosť
11. Vysoká stresová odolnosť a asertivita
12. Záujem o sebarozvoj a kariérny rast

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Deloitte Tax s. r. o.
Einsteinova 23
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Tel: +421258249111