Technik montáže

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Tvrdošín
Nižná
Závodná 459
02743

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
• Spustenie výroby, udržiavanie a nastavovanie parametrov zverených strojov a zariadení podľa kontrolnej inštrukcie a požadovanej kvalite
• Zodpovedá za správne nastavenie strojov a všetkých mechanizmov a zariadení.
• Zabezpečenie efektivity procesov výroby a zníženie zmätkovosti
• Pomoc pri analýze procesov a produktov za účelom zefektívnenia
• Pomoc pri koordinácii všetkých projektových prvkov zahŕňajúc plánovanie kvality, výrobu
• Pomoc pri rozvíjaní špecifikácií pre všetky stroje, prípravky, ktoré sú požadované pre každý projekt
• Pomoc pri vytváraní štruktúry pre rozvinutie a monitorovanie projektu a spravovanie zbierky projektových dát
• Pomoc pri plánovaní projektových požiadaviek a zdrojov
• Vedie príslušnú technologickú dokumentáciu.
• Vykonanie preventívnej údržby a snažiť sa prechádzať chybám, ktoré by mohli na linkách pri výrobe vzniknúť
• Spolupráca pri vykonávaní interných auditov, reporting
• Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného a vedenia spoločnosti
• Navrhovanie možnosti zlepšenia u výrobných liniek, podporovanie a úzko spolupracovanie s oddeleniami výroby a kvalitou.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie