Chcete výplatu načas?Férový prístup?Hľadáme operátorov/ky výroby v Košiciach!

24.08.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park Košice - Letisko
okres Bardejov, okres Gelnica, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Košice, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Michalovce, okres Prešov, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava, okres Sabinov, okres Snina, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Trebišov, okres Veľký Krtíš, okres Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 560 EUR
základná mzda 560 €, priemerná mzda 720€ v hrubom
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme zamestnancov na pozíciu Operátor/ka výroby priamo v KOŠICIACH. Pracuje sa PONDELOK- PIATOK.

Táto práca je vhodná aj pre uchádzačov z okolitých miest a obcí. Príspevok na dopravu podľa počtu km (príspevok je možné využiť na zabezpečenie ubytovania).

Náplňou práce bude poťahovanie automobilových interiérových komponentov a kontrola kvality.

Iné výhody:

Výplata na účte vždy 12-teho v mesiaci.
Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti.
Rôzne zamestnanecké bonusy.
Benefity: karta zliav, vitaminové balíčky.

PRÍPLATKY a BONUSY:
- príspevok na dochádzku
- príspevok za výkonnosť
- nadštandardný BONUS za každú odpracovanú sobotu v mesiaci
- príspevok na čistenie prac. odevov
- výhodné celozávodné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- šikovnosť
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny),
- zodpovednosť
- chuť pracovať
- príspevok na DOPRAVU až DO 100 € podľa počtu km, ktorý je možné využiť aj na úhradu UBYTOVANIA
- ochota pracovať na zmeny (6:00- 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)