Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Prievidza
Nováky
Lehotská 50
97271

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 720 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Po zapracovaní možnosť uzatvorenia pracovného pomeru na neurčito.
Možnosť zamestnaneckého ubytovania, doplnkové dôchodkové poistenie, príspevky zo sociálneho fondu.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
720 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
Výroba jedál podľa schválených receptúr pre hostí, na spoločenské akcie a svadby, zostavovanie jedálneho lístka a stanovenie technologických postupov a kalkulácií.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

zdravotný preukaz, spôsobilosť na prácu v noci

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. v skratke HBP, a.s.
Matice Slovenskej 10
97171 Prievidza
Slovensko
Tel: +421906772206