Projektový manager pre oblasť elektrotechniky (Ref. č.: PR/021342)

19.09.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Procesný inžinier, Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2500 výsledná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti uchádzača
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* riadenie projektov od schválenia po výstavbu,
* zodpovednosť za stanovenie a kontrolu budgetu,
* prezentácia projektov a spoločnosti
* čítanie technickej PD,

Iné výhody:

* automobil využiteľný aj na súkromné účely,
* práca v stabilnej a vizionárskej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

AutoCAD, Microsoft PowerPoint

* skúsenosť v oblasti elektrotechniky, energetiky a obchodu,
* profesionálne obchodné vystupovanie & flexibilita,
* aktuálny prehľad o stave energetiky na Slovensku,
* zodpovedný a proaktívny prístup k práci