Skvelá príležitosť aj pre absolventov! Hľadáme finančného kontrolóra/ Business partnera! (Ref. č.: PR/021334)

16.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vrcholový manažment; Account manager, Asistent auditora, Ekonóm, Finančný analytik, Finančný manažér, Finančný poradca, Konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): Od 1100€ brutto
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Tvojou hlavnou úlohou bude viesť všetky finančné tréningy pre pracovníkov športovej predajne a pravidelné workshopy s cieľom zdieľať na pravidelnej báze výsledky predaja.
* Zabezpečovanie samostatnosť každého predajcu kamennej predajne pri predpovedaní a plánovaní svojich budúcich stratégií a záväzkov.
* Monitorovanie ekonomickej výkonnosti jednotlivých oddelení a podporovať tím k dosiahnutiu finančného plánu.
* Rozvíjanie a zlepšovanie efektivity finančných procesov.

Iné výhody:

* Bonusy až do výšky 20% z hrubého platu
* 20% zľava na naše značky pre Teba a Tvoju rodinu
* Možnosť investovať do akcií spoločnosti
* Multisport karta
* Cestovné poistenie a životné poistenie (iba pre full-time)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* Príjemné a pozitívne vystupovanie
* Finančné pozadie/štúdium/skúseností
* Športovo založený a vitálny
* Organizovaný, zodpovedný a analytický typ
* Komunikatívny
* Úroveň angličtiny na komunikatívnej úrovni