#TsmeMy

    Analytik segmentového manažmentu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho tímu segmentového marketingu hľadáme nového kolegu s relevantnými skúsenosťami v B2C, ktorý rozumie trhu a zákazníkom, vie ako dosahovať ciele a vie pre ne nadchnúť a inšpirovať kolegov. Ak máš rád výzvy a chceš byť súčasťou veľkých vecí, vyhrň rukávy a pridaj sa k nám!
    Náplň práce:
    Oblasti, ktoré budú v tvojej kompetencii a zodpovednosti:
    - definovanie a stratégia zákazníckych segmentov v celom zákazníckom cycle
    - vyhľadávanie nových biznis príležitostí v zákazníckych segmentoch
    - definovanie roadmapy segmentových aktivít pre penetráciu FMC alebo ďalších produktov
    - definovanie finančných dopadov plánovaných aj uskutočnených aktivít v kontexte s plánmi
    - zodpovednosť za implementáciu a exekúciu stratégie do všetkých zložiek marketingového mixu
    - zodpovednosť za naplnenie cieľov a odpočet aktivít na board úrovni

    Ponúkaný plat

    2000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 2000 eur brutto + 15 % ročný bonus

    Termín nástupu do práce

    asap

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Schopnosti a zručnosti, bez ktorých sa na tejto pozícii nezaobídeš:
    - schopnosť tvoriť z dát informácie a biznis závery
    - schopnosť definovať stratégiu produktov v kontexte trhu a firemnej vízie
    - vedieť analyticky ale aj kvalitatívne podložiť svoju argumentáciu
    - analytické aj syntetické myslenie, argumentačná zručnosť
    - schopnosť diskutovať a prezentovať v angličtine
    - skúsenosť v oblasti segmentového manažmentu min.2 roky

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!