Pracovník na pobočke v Košiciach

12.01.2021 Ing. Alexandra Košková
Miesto práce: Košice a Košice okolie
Košice, Okres Košice-okolie
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník, Finančný poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
od 800
- podpora fixným bonusom až 6 mesiacov
- variabilná zložka
- kvartálne bonusy od 333 Eur
- zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
Termín nástupu do práce: od 1.1.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na pobočku v Košiciach prijímame troch pracovníkov.

Pracovná náplň:
- práca v kancelárii a možnosť home office - práca z domu
- administratívna činnosť
- kontakt s klientmi
- práca s databázou
- príprava podkladov pre manažéra

Deň nástupu dohodou.

Benefity a ďalšie výhody:

Spolupráca s najúspešnejšou poisťovňou na Slovensku a jej hypotekárnym centrom.

Pre ambicióznych ľudí možnosť je okrem motivačného odmeňovania pripravený aj kariérny rast (manažér, oblastný riaditeľ, regionálny riaditeľ).

Nefinančné benefity (konferencie, zájazdy, ocenenia).

- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné

Hľadáme šikovného a ambiciózneho človeka s chuťou a ochotou pracovať, učiť sa, rásť osobnostne i kariérne. Človeka, ktorému nestačí priemer, ktorý sa chce podieľať na projektoch najväčšej spoločnosti na Slovensku.
Človeka s ambíciou nadštandardného zárobku ( min.2000eur.).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Prax s riadením obchodného tímu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Služby v oblasti obchodu a poradenstva

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Ing. Alexandra Košková
Trieda SNP 9
Košice-Západ
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Alexandra Košková
Trieda SNP 9, Košice-Západ, 04011, Slovenská republika