Manažér obchodnej skupiny v agentúrnej kancelárii

29.07.2020 Ing. Alexandra Košková

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice a Košice okolie, Prešov a okolie
Košice, okres Košice-okolie, okres Prešov; Prešov
Typ pracovnej ponuky: Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 4000 EUR
Podpora fixným bonusom až 6 mesiacov
Termín nástupu do práce: od 1.9.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rozvoj a riadenie tímu obchodníkov.

Starostlivosť o nových a existujúcich klientov.

Zodpovednosť za plnenie obchodného a personalného plánu.

Iné výhody:

Spolupráca s najúspešnejšou poisťovňou na Slovensku a jej klientským hypotekárnym centrom.

Pre ambicióznych manažérov je okrem motivačného odmeňovania pripravený aj kariérny rast (oblastný riaditeľ, regionálny riaditeľ).

Nefinančné benefity (konferencie, zájazdy, ocenenia).

Hľadáme šikovného a ambiciozneho človeka s chuťou a ochotou pracovať, učiť sa, rásť osobnostne i kariérne. Človeka, ktorému nestačí priemer, ktorý sa chce podieľať na projektoch najväčšej spoločnosti na Slovensku.
Človeka s ambíciou nadštandardného zárobku ( min.2000eur.).
Hľadáme človeka so skúsenosťami s obchodom a manažmentom ( vedenie tímu).
Možnosť od začiatku spolupráce dostať tím obchodníkov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Prax s riadením obchodného tímu