Cybersecurity Specialist

09.09.2019 Aliter Technologies, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Mlynské nivy 71
82105

Typ pracovnej ponuky: Telekomunikácie; IT analytik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- prístup k novým technológiám popredných nadnárodných IT spoločností
- možnosť sebarealizácie
- spolupráca s odborníkmi v oblasti cloudcomputingu
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 3. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na email Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Náplň (druh) práce
- Návrh, implementácia a správa bezpečnosti infraštruktúrnych projektov zameraných na nasadzovanie a integráciu IT technológií v oblasti dátových centier, informačných a komunikačných systémov
- Detekcia bezpečnostných incidentov, útokov, hrozieb, ich analýza, príprava reportov a opatrení
- Špecializácia na LINUX systémy a informačnú bezpečnosť
- Participácia na celom implementačnom cykle nasadenia IT riešení u zákazníkov (analýza, dizajn, inštalácia, konfigurácia, testovanie, školenie)
- Zameranie na úzku spoluprácu s aplikačnými architektmi, na návrh riešení a komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi
- Získavanie informácií o technických riešeniach a spolupráca s divíziou obchodu v rámci prípravy podkladov
- Podpora nasadených IT riešení (analýza a diagnostika, oprava a zmena konfigurácii, výmena hardvéru, aktualizácia OS, a pod.)
- Tvorba technickej, školiacej, používateľskej dokumentácie a prezentácií
- Účasť na národných a medzinárodných konferenciách

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti z nasadzovaním ICT riešení
- Znalosť produktov z oblasti cyber security
- Praktické skúsenosti s manažovaním Linux serverov
- Skriptovanie
- Skúsenosti s bezpečnosťou mobilných zariadení, virtualizácie, authentifikácie, SIEM, IAM, DDoS výhodou
- Vítané certifikáty z oblasti Security (CISA, CISM)
- Aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť a dôslednosť
- Schopnosť pracovať pod časovým tlakom
- Schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- Schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamickým požiadavkám
- Schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Aliter Technologies, a.s.
Turčianska 16
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko