Práca s tabletom - evidencia OM

06.06.2019 MAREMI Group s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Drieňová 1H, Bratislava - Ružinov
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Anketár, Obchodník, predajca, Obchodný manažér, Obchodný referent, Obchodný zástupca, Promotér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca s tabletom, dynamická práca v kancelárii a v teréne. Evidencia odberných miest energií, zber dát a technických špecifikácií.

Iné výhody:

Ponúkame bezplatné školenia, prácu v tíme, nadštandardné fin. ohodnotenie, množstvo finančne motivačných prvkov, pravidelné firemné akcie, služobné auto aj na súkromné účely, náborový príspevok, možnosť čerpania fin. záhol a mnoho iného

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno