Vedúci obchodno-servisného call teamu 1300 - 1800 btto eur Žarnovica (Muž)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Celková zodpovednosť za riadenie malého obchodno -servisného call centra určeného pre obsluhu zákazníkov spoločnosti
  • Vedenie tímu 8 žien/sales agentov, sledovanie a zabezpečovanie kvality služieb zákazníkom
  • Osobná starostlivosť o niekoľkých kľúčových zákazníkov pri spracovávaní ich objednávok a komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom telefónu a emailov.
  • Účasť na stretnutiach manažmentu a produkcie
  • Správa predajných cien/proforma faktúr
  • Identifikácia nezrovnalostí medzi predpokladanými objednávkami, akciami a skutočnými objednávkami
  • Určovanie dostupnosti zásob a pridelenie zásob
  • Reporting obchodnému manažérovi
Benefity a ďalšie výhody:
  • Plat na úrovni 1300 až 1800 btto eur podľa seniority kandidáta
  • Štandardné firemné benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské najlepšie ekonomické vzdelanie
  • Anglický jazyk aktívne nutnosť
  • Prax na obdobnej pozícií obchodno - servisných služieb zákazníkom (nemusí byť len v call centre)
  • Prax s vedením teamu v sektore služieb
  • Znalosť obchodných procesov (objednávky, faktúry, zmluvy, reklamácie ..)
  • Schopnosť koordinácie s výrobou - výborný komunikátor
  • Pozícia vhodná pre muža kvôli vyváženosti teamu