Zákaznícky/ Webshop Špecialista

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, najväčšieho európskeho dodávateľa náhradných dielov pre poľnohospodársku, záhradnú a lesnícku techniku hľadáme pracovníka na pozíciu.

Zákaznický/ Webshop Špecialista

Náplň práce:

• Optimalizácia obsahu web shopu
• Kontrola prekladov a atribútov produktov
• Kontrola kľúčových vyhľadávacích slov
• Kontrola zaradenia produktov do správnej štruktúry web shopu
• Vybavovanie zákaznických otázok, objednávok a reklamácií
• Spolupráca s obchodným týmom
• Budovanie vzťahov so zákazníkmi

Požadujeme:

• Min. Středoškolské vzdelanie s maturitou
• Prax na obdobnej pozícii
• Skúsenosti s poľnohospodárskou technikou - výhodou
• Angličitina na komunikatívnej úrovni (komunikácia s kolegami v Holandsku)
Ponúkameme:

• Práci na HPP v nadnárodnej firme s možnosťou kariérneho rastu
• Zaujímavé platové ohodnotenie na zákl. skúseností a schopností
• Koncoročné bonusy na zákl. vlastných výkonov a výsledku celej firmy
• 5 týždňov dovolenky
• Príspevok na stravovanie
• Notebook
• Miesto výkonu práce: Topolčany

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis.Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)