Železničný psychológ - Košice

26.08.2019 Železnice Slovenskej republiky
Miesto práce: Slovensko
okres Košice
Košice-Staré Mesto
Staničné námestie 11
040 01

Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Psychológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1150 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

· Pracovný pomer na dobu neurčitú,
· Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
· Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
· Príspevok na životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
· Odmena pri pracovných výročiach, životnom jubileu,
· Pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,
· Výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci - hrubá mzda + prémie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1150 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

DopravaZdravotníctvo

Náplň (druh) práce
• Posudzovanie psychickej spôsobilosti na výkon práce
• Psychologické poradenstvo pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• Personálne poradenstvo a konzultačná činnosť
• Lektorská činnosť
• Prieskumná a expertízna činnosť

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• certifikačné štúdium v odbore Dopravná psychológia
• špecializačné štúdium v odbore Pracovná a organizačná psychológia
(alternatívne Klinická psychológia)
• doterajšia odborná prax minimálne 6 rokov
• dlhodobý výcvik výhodou
• schopnosť práce s ľuďmi, precíznosť a dôslednosť v práci
• zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, empatia
• psychická odolnosť, flexibilita, organizačné schopnosti
• bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť na výkon zdravotníckeho povolania

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Železnice Slovenskej republiky
Klemensova 8
81361 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421904699560