Čašník/čka pre študentov VŠ na brigádu v reštaurácii Bocca Buona v hoteli Park Inn

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Adding Color to Life

Nerobí Ti problém byť v centre pozornosti? Si veselý, rýchly a dynamický človek, ktorý má rád ľudí? Ak si na túto otázku odpovieš Yes I Can! , radi by sme v Park Inn by Radisson, Danube Bratislava privítali úsmevného hoteliéra ako si Ty!

V Park Inn by Radisson spolu tvoríme jeden tím, ktorý vytvára nezabudnuteľné momenty pre hostí, pretože sme hotel, na ktorý sa dá spoľahnúť!

Naši zamestnanci majú energiu vyhovieť požiadavkám hostí na 100 % a dokážu sa s každým priateľsky zblížiť.

Náplň práce:
* Privítať hostí, servírovať jedlo a nápoje podľa objednávky, byť informovaný/informovaná o všetkých položkách v menu, poskytovať hosťom odporúčania na podporu dodatočného predaja, zabezpečovať adekvátne "mise-en-place", udržiavať reštauráciu a pracovné prostredie čisté, spravovať platby zákazníkov
* Proaktívne zvládať sťažnosti a námietky zákazníkov, pohotovo zabezpečiť náhradu efektívnym spôsobom
* Zabezpečiť správnu fakturáciu & zaistiť kontrolu výnosov danej zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

Pracuj v tíme zanietených hoteliérov a využívaj tieto benefity:

• možno by si rada/rád pracoval/a v letnej sezóne na full-time a s príchodom jesene a školy prešla/prešiel na part-time, radi ti s tým pomôžeme!
• obohacujúce, medzinárodné pracovné prostredie
• jedáleň pre zamestnancov zadarmo a voľný vstup do hotelového fitness centra
• pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast v rámci Carlson Rezidor Hotel Group
• Rodina & Priatelia zamestnanca môžu využiť zamestnanecké ceny na pobyty a reštaurácie v sesterských hoteloch po celom svete

Informácie pre uchádzača:

Ak máš záujem, ozvi sa čím skôr. Nástup je možný IHNEĎ!

Všeobecne požadované znalosti:

Vieme, že “Talent nám pomáha rásť”, ale ako k tomu môžeš prispieť Ty?

* Máš základné skúsenosti v gastronomickom odvetví?
* Baví ťa obsluhovať hostí a snažíš sa ich milo prekvapiť príjemným a veselým vystupovaním?
* Rád predvedieš hosťom svoju znalosť jedla a nápojov a poskytneš im kreatívne odporúčania?
* Si dobrý v komunikácii a vždy máš úsmev na perách, aj v menej pokojných situáciách?
* Nemáš problém obsluhovať aj medzinárodných hostí, kedy je potrebná komunikácia v cudzom jazyku?
* Rád/rada by si sa stal/stala súčasťou zanieteného tímu s heslom “Jeden za všetkých, všetci za jedného”?

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre mladistvého:
    Áno