Trainee - Podpora Scrum mastra

21.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Staň sa pravou rukou v úspešnej telekomunikačnej spoločnosti na oddelení, ktoré sa konkrétne zaoberá zákazníckymi IT systémami. Budeš mať možnosť priblížiť sa fungovaniu formou Agile, spoznáš procesy a systémy s ktorými pracujeme. Telekom Trainee program je rozvojový program pre študentov II. stupňa VŠ štúdia, ktorý je zameraný na získanie špecifických zručností a skúseností cez samostatné realizovanie na konkrétnom oddelení spoločnosti.

Tvojimi hlavnými úlohami bude:
-Byť podporou ST Scrum mastra v administratívnych a organizačných činnostiach
-Zabezpečovanie vytvárania a prideľovania úloh v aplikácií JIRA
-Sledovanie stavu riešenia úloh a ich uzatváranie
-Spolupráca s Product Ownerom daného tímu
-Príprava reportov a prehľadov z aplikácie JIRA
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Upresnenie platových podmienok:
Od 5 €brutto /h (v závislosti od zručností a odbornej praxe)
Iné výhody:
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Partiu fajn kolegov
- Možnosť zúčastniť sa interných školení a tímových akcií
- Firemný mobil a paušál
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
- študent VŠ do 26 rokov
- dôslednosť a trpezlivosť
- komunikatívnosť a zodpovedný prístup
- logické a analytické myslenie
- technická (IT) oblasť štúdia je výhodou
- práca s MS Office
- JIRA (naučíme)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Silvia Klačanská

Reaguj na ponuku