ČSOB

Špecialista/-ka na Kontaktnom centre (predajný tím) pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Ahoj budúci kolega. Kľudne mi tykaj. Navrhujem tykanie, lebo v našom veľkom tíme si tykáme všetci, sme jedna veľká rodina.
*Rád telefonuješ a chceš, aby Ti za to platili? To je super, lebo nám tu za to platia naozaj dobre.
*Pomáhať klientom berieš ako samozrejmosť? Potom vitaj v klube, sme na tom rovnako.
*Obchodnú príležitosť vidíš aj v tme? Chceš sa stať hviezdou predaja našich produktov ? Predbehni nás v tom, prijímame túto výzvu.
*Chceš byť súčasťou prestížnej značky? Si na správnej adrese.
*Ak si aspoň na 2 vyššie položené otázky odpovedal „áno“, postupuješ do ďalšieho kola na interview. Pošli svoje nadupané CVčko a staň sa našim kolegom/staň sa súčasťou najlepšieho kolektívu, aký si ešte nezažil.
*Radi Ťa privítame a podporíme aj v kariérnom raste.

Upresnenie platových podmienok

od 910 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná fixná mzda od 910 € brutto a naviac provízia vyplácaná mesačne v priemere 510 €.
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-NU

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

výborne komunikačne zručnosti ťah na bránu stredoškolské vzdelanie
*na veku u nás nezáleží

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie