ČSOB

Test Manager pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Informatika - software; IT tester

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*druh úväzku - full time
*pracovisko   - on site, Bratislava
*druh spolupráce - pracovná zmluva
*Náplň práce:
*zodpovednosť za prípravu testovacej stratégie, plánu, metodiky a test scenárov
*koordinácia procesu testovania ( zadávanie úloh testerom, sledovanie termínov plnenia plánu testov )
*koordinácia procesu testovania a návrh opravných postupov k vyriešeniu zistených nedostatkov
*vyhodnocovanie testovania a zabezpečovanie príslušnej dokumentácie

Upresnenie platových podmienok

od 2000 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 2000 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
7 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie po jednom roku zamestnania
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.
Prečo pracovať s nami:
spolupráca so skúsenými IT manažérmi, IT špecialistami v rámci strategicky dôležitých projektov
možnosť participovať na budovaní nového tímu testerov
používanie kvalitných nástrojoch v oblasti automatizovaného aj manuálneho testovania
agilné prostredie (práca v SCRUM teame) s progresívnymi postupmi spolupráce
podieľanie sa na celobankovom „visibilnom“ projekte elektronického bankovníctva pre externých používateľov (klientov banky)
samostatnosť a sloboda v rozhodovaní možnosť sa učiť a vzdelávať (podpora certifikátov a školení)
otvorený a priateľský mladý kolektív a ľudský prístup #LI-JK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*min. 2 roky relevantnej praxe v oblasti IT testovania
*znalosť testovacieho procesu a testovacích metód ( integračné a UAT testovanie )
*znalosť v oblasti vývojového procesu a agilných metodík
*technický background v oblasti SW alebo HW veľkou výhodou
*aktívna znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie