SZČO alebo TPP Chyžná v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

V Park Inn by Radisson Danube vždy radi upriamujeme pozornosť na našich hostí a zabezpečujeme im príjemný a priateľský servis. Ak by si si vedel/a predstaviť pracovať rovnakým štýlom s prístupom, Yes I Can! tak hľadáme práve Teba!

V Park Inn by Radisson Danube spolu tvoríme jeden tím, ktorý vytvára nezabudnuteľné momenty pre hostí, pretože sme hotel, na ktorý sa dá spoľahnúť!

Chcel/a by si zastávať rolu najspoľahlivejšieho zamestnanca v našom hoteli?

Ako náš hrdina čistoty, sa budeš musieť poctivo starať o pohodlné a čisté prostredie pre našich hostí – aby sa cítili ako doma. Lesk a sviežosť hotela budú Tvojou zodpovednosťou.

Náplň práce:
• Vymieňať posteľnú bielizeň a uteráky v hotelových izbách
• Postielať lôžka v hotelových izbách
• Vysávať koberce a umývať podlahy
• Čistiť prach na nábytku a leštenie nábytku
• Zabezpečiť čistotu hosťovských kúpeľní a toalety

Benefity a ďalšie výhody:

Vášniví kolegovia
• Podporujúci manažéri
• 40 hodinový pracovný týždeň, 8 hodín denne
• Bezplatné stravovanie v kantíne a bezplatné využívanie telocvičňe
• Dlhodobé pracovné vyhliadky a možnosti rozvoja v rámci hotela Carlson Rezidor Hotel Group
• Rodinné a priateľské personálne sadzby pre pobyty a reštaurácie v našich sesterských hoteloch po celom svete

Ak máte chuť prispieť k tomu, aby náš hotel žiaril čistotou, pridajte sa k nám!

Informácie pre uchádzača:

nástup možný ihneď, dajte nám o sebe vedieť!

Všeobecne požadované znalosti:

• Udržiavaš svoje okolie vždy čisté a upratané, heslo “čistota pol života” je aj Tvojim heslom?
• Je zmysel pre detail Tvojou charakteristickou črtou, ktorú by si vedel/a pretaviť aj v práci?
• Rád/rada by si sa stal/stala súčasťou zanieteného tímu s heslom “Jeden za všetkých, všetci za jedného”?
• Máš vášeň pre čistotu, zmysel pre precíznosť a radosť z pohybu?

Ak chceš, aby bola každá izba odrazom Tvojej skvele odvedenej práce, tak táto práca je presne Teba!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno