ČSOB

IT TESTER pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Informatika - software; IT tester

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*druh úväzku - full time
*pracovisko   - on site, Bratislava
*druh spolupráce - pracovná zmluva
*Náplň práce:
*zodpovednosť za správne otestovanie pridelených testovacích scenárov
*zadávanie nájdených chýb v testovanom software
*pretestovanie opravených funkcionalít
*aktívna spolupráca s vývojovými tímami, projektovými manažérmi, biznis užívateľmi
*príprava a realizácia manuálnych testov, funkčných, regresných, smoke testov použitím technológií JIRA
*reportovanie stavu vykonaných testov

Upresnenie platových podmienok

od 1000 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1000 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
7 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie po jednom roku zamestnania
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.
Prečo pracovať s nami:
práca v tíme skúsených IT špecialistov
široký rozsah testingu – možnosť naučiť sa/zdokonaliť sa v integračnom testovaní (SOAP UI), performačnom testovaní, FrontEnd testovaní (Selenium), SQL
používanie kvalitných nástrojoch v oblasti automatizovaného aj manuálneho testovania
agilné prostredie (práca v SCRUM teame) s progresívnymi postupmi spolupráce
podieľanie sa na celobankovom „visibilnom“ projekte elektronického bankovníctva pre externých používateľov (klientov banky)
samostatnosť a sloboda v rozhodovaní
možnosť sa učiť a vzdelávať (podpora certifikátov a školení)
otvorený a priateľský mladý kolektív a ľudský prístup #LI-JK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*1 ročná prax v oblasti testovania veľkou výhodou
*Skúsenosti s exekúciou testovacích scenárov resp. s tvorbou test scenárov veľkou výhodou
*Anglický jazyk – znalosť vo forme čítania dokumentácie
*ISTQB certifikácia výhodou (vieme po zaučení zabezpečiť)
*Minimálna úroveň vzdelania – stredná škola s technickým zameraním
*Výhodou sú aspoň základné znalosti a orientácia v agilnom vývoji ( Scrum ), SQL, Jira

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie